Kategori: ,
Yazar Merve Akay 1 yorum

Yeni Süreçler ve ÇelişkilerYeniden selam olsun.

Uzunca bir süredir, yaklaşık bir ay, bloğuma yeni yazı ekleyemedim. Bunu ihmal olarak düşünmeyin sakın. Altında yatan geçerli sebeplerim vardı. Affınıza sığınıyorum.

Normal bir zamanda olsak bir ay su gibi akıp geçiyor hissine kapılırız. Ancak fark ettim ki bir aya koca bir anı sığabiliyormuş. Bu bir ayda aniden hastanede kalmak zorunda kalabiliyoruz mesela, yine bir ay içerisinde tatlı heyecanlar yaşayabiliyoruz, bazılarını merak edebiliyor, bazıları içinse endişelenebiliyoruz. 

Evet, son bir ay içerisinde bu ve bunun gibi pek çok şeyi fark ederek yaşadım. Ve gördüm ki aslında yaşadığımız her dakika sürprizlerle dolu. Bazen bir telefon hayatımızı değiştirebiliyor, bazen başka bir şehre gitmek, bazen de kendimize kulak vermek…

Üniversitemin açılmış olması da beni afallatmadı değil. Artık son senenin vermiş olduğu heyecan ve gelecek için yapılan planların garip kaygısı içerisinde geçiyor günler. Umutsuz değilim. Her zaman sığınacak ve güvenecek bir kapımın olduğunu bildiğim sürece.

Şimdi yeni bir dönem başlıyor benim için. Şikâyetçi değilim elbette. Yürümek güzel, yormuyor. Sizi de yormasın. Hayallerinizin peşinden yürüyün. Korkmadan,yorulmadan...

Selametle.


1 Yorum

  1. Adsız Yorum:

    tekrar bir şeyler yazdığını görmek sevindirici
    kendi yüreğine yakın yürekler bulmak zor
    bulanlara selam olsun :)

Yorumlarınızı Bekliyorum